Biuro Rachunkowe Meritum funkcjonuje od 1993 roku. Począwszy od 2014 roku działalność biura prowadzona jest w formie indywidualnej działalności gospodarczej Katarzyny Stręk – biegłego rewidenta nr 12941. 

Działalność biura rachunkowego skierowana jest na obsługę mikro, małych i średnich przedsiębiorców i obejmuje współpracę w wykonywaniu czynności związanych z obowiązkami podatkowymi, z zakresu ubezpieczeń społecznych i prawa pracy oraz szeroko rozumianą rachunkowością jednostek gospodarczych i pozostałych (np. typu non-profit). Swoją ofertę kierujemy również do osób fizycznych. Dotyczy ona w szczególności rozliczania dochodów osiąganych w ramach działalności niezwiązanej z działalnością gospodarczą lub innych zdarzeń, które powodują określone zobowiązania podatkowe i/lub obowiązki ewidencyjne sprawozdawcze.

W ramach swojej działalności skupiamy się na dostosowaniu do indywidualnych potrzeb Klienta, co objawia się w szczególności różnorodną formą kontaktu w ramach współpracy: kontakt bezpośredni, telefoniczny bądź za pomocą komunikacji elektronicznej.

W trakcie świadczenia usług najważniejsza jest dla nas elastyczność, dostosowanie czynności do indywidualnych potrzeb, możliwości i preferencji każdego Klienta a przede wszystkim bezpieczeństwo w kontekście ograniczenia do akceptowalnego przez Klienta poziomu ryzyka powstałych w związku z prowadzoną działalnością profesjonalną i nałożonych przepisami prawa obowiązków w obszarze podatków, rachunkowości i ubezpieczeń społecznych.

Naszą najważniejszą zaletą jest z pewnością Młody i Ambitny Zespół, którego celem jest stały i systematyczny rozwój w dziedzinach związanych z oferowanymi przez Nas usługami, co sprawia, że dążymy do tego aby być zawsze „Przed” zmianami. To z kolei umożliwia nam szybką reakcję i daje czas niezbędny dla odpowiedniego przygotowania się do zmian bądź przeprowadzenia procesów i działań optymalizacyjnych, względnie łagodzących ich negatywnego skutki.

 

Zespół Meritum

 

Copyright 2016 - Meritum Biuro Rachunkowe. All rights reserved. Realizacja: 3motion Strony internetowe wrocław